>> 

שני ליבמן

שני ליבמן
עו"ד שני ליבמן, בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B), תואר שני (L.L.M) במשפט ציבורי מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני (L.L.M) במשפט בינלאומי מאוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו, ובעלת הסמכה כמגשרת וכמגשרת לענייני משפחה, עוסקת בתחום דיני המשפחה מזה כעשור. עו"ד ליבמן נותנת שירותים בתחומי המעמד האישי, כולל ייצוג בתיקי גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות ואפוטרופסות. 

שני ליבמן ולשכת עורכי הדין

שני ליבמןבנוסף לעבודתה השוטפת, משמשת עו"ד ליבמן כ יו"ר לשכת הקשר של ועד מחוז ת"א והמרכז של לשכת עורכי הדין בבת ים, כחברה במספר ועדות של לשכת עורכי הדין וכקובלת משמעתית של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד ליבמן מרצה מטעם הלשכה במחוז ירושלים, צפון ובמחוז ת"א והמרכז, ובנוסף מעבירה הרצאות על מו"מ בגופים ממשלתיים ואקדמיים.
 
מתוך הבנה שההליך המשפטי הוא פרט אחד מתוך חיים שלמים, שמה עו"ד ליבמן דגש רב על היום שאחרי הכרעת הדין. התיק כולו נבנה מתוך ההכרה כי לאחר מעשה יהיה צורך לחיות עם ההשלכות של תוצאת ההליך. לכן שואפת עו"ד ליבמן להשיג תוצאות שיהיו לא רק טובות משפטית, אלא כאלה שהלקוח יוכל לחיות איתן בשלום. התהליך כולו מתבצע ביחד עם הלקוח, בשקיפות מלאה ותוך מתן בחירה מתמיד.

עו"ד ליבמן מעורה בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שהעבודה תשיג את ההישגים הטובים ביותר, ומחויבת לתת את המענה הזמין והטוב ביותר לכל לקוח, בכל שלבי ההליך המשפטי. כל לקוח, קטן כגדול, זוכה ליחס אישי ומסור, ולטיפול מוקפד ובלתי מתפשר בתיקו. מתוך רצון להחזיר לקהילה, עו"ד ליבמן פעילה בתחומים חברתיים, בעיקר בקידום הצעות חוק חברתיות ובטיפול בתיקים ללא תשלום (פרו בונו) עבור לקוחות מעוטי יכולת, עם דגש על נושאי ניכור הורי ואלימות במשפחה.
 

מרי אנואר גטאס עורכת דין

מרי אנואר גטאס עו"ד מרי אנואר גטאס סיימה תואר ראשון במשפטים במכללת נתניה בשנת 2011
בעלת דיפלומה טוענת שרעית מבית הספר הפרטי באום אלפחם שניתן על ידי לשכת הטוענים השרעים.
בעלת תעודת גישור בסיסי ממכלת האקדמית כרמל חיפה.
בעלת תעודה בייעוץ זוגי ממכון ד"ר אורית ארבל בתל אביב.

מנהלת מחלקת הדין השרעי במשרדה של עו"ד שני ליבמן ושות' הסניף ממוקם בחיפה רחוב בן יהודה 26.
מעבירה הרצאות וימי עיון בלשכת עורכי הדין במחוז מרכז ומחוז צפון, בנוסף לתפקידי כסגן יו"ר ועדת דין שרעי במחוז חיפה.
 
מומלץ בחום / גיא כהן / 23/4/1974
הכרתי את שני ליבמן לפני שנתיים בעקבות המלצה של חבר שעבר גירושים דומים לשלי. בזכות שני אני היום עומד על הרגליים, רואה את הילדים שלי בצורה סדירה ועדיין שמרתי על רוב הנכסים שלי. תודה רבה רבה!
5 stars
צור קשר 03-5049954
שם מלא*
טלפון*
דואר אלקטרוני*
נושא*
הערות


פרסומים במדיה