>>   >> 

עורך דין גירושין

איך לבחור עורך דין נכון?
איך לבחור עורך דין גירושין נכון? רבים אינם יודעים כיצד לבחור עורך דין נכון שינהל את התיק הרלוונטי
פגישת ייעוץ עם עורך דין גירושין
גירושין הוא תהליך פירוק שותפות מאד מורכב! קבעו פגישת ייעוץ עם עורך דין לענייני גירושין, שיש בידו את הכלים המקצועיים לצפות תרחישים ולהמליץ על דרכי פעולה.
הפרת הבטחת נישואין
הפרת הבטחת נישואין אינה באה בשערי ענייני נישואין כמוגדר בחוק שיפוט בתי דין רבניים. על כן, הבטח נישואים אינה מקנה לבני הזוג מעמד של נשואים כדת משה בישראל.
גילוי בגידות על-ידי חוקר פרטי
בגידות הן אחת העילות הנפוצות לגירושין. גילוי בגידות יכול לסייע במאבק גירושין, בצבירת נקודות זכות לנבגד, בעיקר כאשר מאבק הגירושין מתנהל בבית-הדין הרבני.
צו הרחקה
צו הרחקה הוא צו המורה להרחיק מהבית גבר, שאשתו התלוננה כי הוא מאיים על השקט והשלווה שלה ושל הילדים.
עורך דין גירושין בתל-אביב
במידה וקיבלתם תביעת גירושין אין לכם ברירה אלא להגיע אתו לפגישת ייעוץ אצל עורך דין גירושין. מעכשיו עליכם לפגוש עורך דין גירושין בתל-אביב ובהקדם האפשרי.
טיפים למתגרשים
במאמר זה נסקור טיפים למתגרשים: האם העורך דין ייצג אותי בצורה המקצועית ביותר, האם העלויות סבירות למה שמקובל בתחום ועוד.
עורך דין משפחה תל-אביב
עורך דין משפחה עורך הסכמי נישואין ויחסי ממון והסכמים בין ידועים בציבור. תחום נוסף של עורך דין לענייני משפחה הוא עריכת צוואות ויצוג אנשים בתהליך גירושין.
עצות זהב למתגרשת הטרייה
את עומדת להתגרש וצפויה לקבל המון עצות זהב למתגרשת הטרייה ברגע שתאמרי שאת מתגרשת... העצה הראשונה למתגרשת הטרייה היא לא לעבור את זה לבד.
החלפת עורך דין גירושין
החלפת עורך דין גירושין בתהליך גירושים היא החלטה לא פשוטה. בירור מוקדם ותיאום ציפיות בין הלקוח לעורך הדין יכול היה למנוע את הצורך בהחלפת עורך הדין.
עורכת דין בתל-אביב – שני ליבמן
עורכת דין לגירושין שני ליבמן בעלת ניסיון רב שנים בייצוג גברים ונשים בתהליך גירושין. משדרה של עורכת לגירושין שני ליבמן הוא בתל אביב ברחוב הרכבת 58.
גירושין – כמה זה עולה לי?
תהליך גירושין עולה כסף. ככל שהתהליך מורכב יותר, ואי ההסכמות רבות יותר, כך הוא מקבל מימד רגשי יותר . עלויות הייעוץ המשפטי משתנות. לכל עורך דין תעריף משלו.
ירושה וחלוקת רכוש
במהלך הנישואין, לעיתים, אדם קרוב נפטר, ומוריש לאחד מבני הזוג ירושה, כספית, או נדל"נית או את שניהם. מה עתידה של הירושה במקרה והנישואין מגיעים אל קיצם?
גירושין ותלונות שווא
תלונות השווא הפכו במהלך השנים לטקטיקה שכיחה במאבקי גירושין. אישה שמעוניינת להשיג הישגים בתיק הגירושין תגיש נגדו תלונה במשטרה...
לשון הרע בהליכי גירושין
במקרים קיצונים של גירושין, ההשמצות מקבלות פנים של הוצאת דיבה. המאמר הבא עוסק בשאלה מה היא לשון הרע, וכיצד הקרבן יכול להתמודד איתה.
גירושין בעדה החרדית
נתונים שונים מצביעים על עלייה במקרי הגירושין בעדה החרדית. גורמים בעדה מאששים נתונים אלה, ומסבירים אותה ברוחות חדשות, שמנשבות בחברה החרדית.
גירושין ופשיטת רגל
בתהליך פשיטת רגל בעת גירושין מכנסים את נכסי החייב ומוכרים אותם. את התמורה מחלקים באופן שווה בין הנושים. הכרזה על פשיטת רגל כטקטיקה בתהליך גירושין.
איך לבחור עורך דין גירושין?
לא ממש חשוב אם החלטתם להתגרש או החליטו בשבילכם, אתם זקוקים לייעוץ משפטי. במאמר הזה ננסה לסייע לכם ולהציג בפניכם את הפרמטרים החשובים לבחירת עורך דין גירושין.
גירושין או להישאר בשביל הילדים?
השאלה "אולי להישאר בשביל הילדים", היא אחת השאלות היחידות, שאין לי תשובה עליהם גם אחרי טיפול בכל כך הרבה מקרי גירושין. במקום הזה אני מרגישה, שלניסיון שלי אין משמעות...
צור קשר 03-5049954
שם מלא*
טלפון*
דואר אלקטרוני*
נושא*
הערות