>>   >> 

גישור

הסכם ממון - הביטוח שלך למקרה גירושין
הסכם הממון נכנס לתוקף רק לאחר אישורו של בית משפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.
גישור: ליבון מחלוקות וחיסכון כלכלי
היתרון הגדול בגישור בגירושין הוא ליבון מחלוקות וחיסכון כלכלי. הצדדים מגנים על עצמם ויוצרים מנגנוני קיום בהם הם יכולים לעמוד.
הסכם גירושין: בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה?
אך גם כאשר זוג הגיע להסכם גירושין כזה, על מנת שיהיה תקף, עליו לקבל תוקף של פסק דין. אישור הסכם הגירושין הוא אחד מאבני הדרך החשובות בתהליך הגירושין.
הסכם ממון
אי קיומו של הסכם ממון יכול לפתוח פתח לתביעות בגין רכוש שנצבר לפני הנישואין ולעיתים אף לסחיטה של אחד מבני הזוג שיעדיף לשלם כופר ולא לאבד רכוש שצבר לבדו.
הליך גישור
בהליך גישור המגשר הינו אובייקטיביותפקידו להוביל את השיחות בין הצדדים כדי שיעסקו בהבנת האינטרסים של הצדדים ומציאת פתרונות הולמים ליישוב הסכסוך.
גירושין וגישור
מטרתו העיקרית של הליך הגירושין בגישור הוא בהבאת בני הזוג לידי החלטות שקולות תוך כדי צמצום הפגיעה בילדים.
חשיבותה של הצוואה
במאמר זה נסקור את חשיבותה של הצוואה בגירושין באם הותיר נפטר במותו אישה וילדים, האישה תקבל מחצית מנכסיו ו/או זכויותיו של הנפטר וילדיו יקבלו את המחצית השנייה.
חוק יחסי ממון
חוק יחסי ממון קובע כי הכלל לאיזון משאבים בין בני זוג הוא שכל אחד מבני הזוג זכאי למחצית שיווים של כלל הנכסים השייכים לבני הזוג.
ניסוח הסכם גירושין
את הסכם הגירושין חשוב שינסח עורך דין המומחה לתחום דיני המשפחה והוא בקיא דיו בעריכת הסכם שכזה וינסח אותו באופן משפטי, בהיר, מפורט ומובן.
הסכם גירושין
הסכם הגירושין קובע במידה רבה את חייהם של אנשים מרגע הפרידה ביניהן והלאה. הניסוח צריך להיות ברור ומדויק, שכן לאחר שקיבל את חותמת בית המשפט, או בית הדין הרבני, האפשרות לביטולו קלושה.
ביטול הסכם גירושין
ביטול הסכם גירושין אפשרי במצבים נדירים ביותר כמו שינוי נסיבות מהותי, הוכחה שההסכם נערך כאשר אחד מבני הזוג היה נתון למצב נפשי ירוד ועוד.
הסכם שלום בית
הסכם-שלום-בית הוא מושג שקשור לבני זוג שביקשו להתגרש, ותוך כדי תהליך הגירושין החליטו לנסות ולשקם את חיי הנישואין.
צור קשר 03-5049954
שם מלא*
טלפון*
דואר אלקטרוני*
נושא*
הערות